angelika

10. června 2011 v 8:56 | bandova
Květen byl pro nás náročným měsícem, ve kterém jsme toho stihli opravdu hodně.
Dne 19. května se v Plané sešly děti z dětských domovů z Plzeňského a Karlovarského kraje a všichni jsme se utkali v lehkoatletických disciplínách. I náš domov slavil úspěchy - Honza a Bára se umístili na krásném 2. místě v běhu na 100 metrů a postoupili do celostátního kola, které se konalo dne 4. 6. 2011 v Příbrami. Bohužel se Honza ani Bára nemohli těchto závodů zúčastnit, protože právě v těchto dnech se v našem domově objevily plané neštovice a nemohli bychom tak zaručit, že nenakazíme další účastníky závodů.
Vítězové Nejmilejšího koncertu ze Staňkova - Honza, Aneta a Angelika - reprezentovali v květnu náš domov na republikovém kole soutěže "Můj koncert" v Uherském Hradišti. Vystoupení se jim povedlo a všem ukázali, že děti v Plané HIP HOP opravdu ovládají.
Také jsme v květnu přivítali nový přírůstek do domova. Do naší skupiny nezletilých matek se 21. 5. 2011 narodila krásná zdravá holčička Nikolka. Maminka se o ní vzorně stará a my přejeme jim oběma hodně štěstí!
Další radostnou událostí byly v květnu první narozeniny Denisky, která je také umístěna v našem domově i se svou maminkou. Denisko, přejeme všechno nejlepší!
V úterý 31. 5. 2011 navštívila náš domov finalistka jednoho z uplynulých ročníků soutěže Česko hledá superstar Bára Zemanová s kapelou. Užili jsme si velmi vydařený koncert a všichni jsme na závěr dostali od Báry podepsaný plakát. Byl to pěkný dárek k Mezinárodnímu dni dětí.
V červnu nás čeká závěr školního roku, a tak teď ve škole doháníme vše, co jsme dosud zanedbali. Pro pět z nás je tento školní rok posledním rokem na základní škole. Od září nastupujeme do učebních oborů, které jsme si vybrali.
V rámci projektu Krok do života se někteří z nás nejstarších chystáme na soustředění, které se uskuteční ve dnech 22. 6. 2011 - 26. 6. 2011 v Nýrsku. Už se moc těšíme, co nového na této akci zažijeme.
A samozřejmě už také plánujeme co podnikneme o prázdninách. Prvních 14 dní v červenci strávíme na táboře v Rejštejně, kam jezdíme každý rok a už se moc těšíme na další táborové hry. V srpnu pojedeme všichni s dětským domovem na týden na Vysočinu a jinak si budeme užívat prázdniny na různých výletech nebo na koupališti. Už se na ten odpočinek od školy moc těšíme. A my nejstarší se snažíme zajistit si na léto brigádu, abychom si vydělali nějakou tu korunku navíc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama